Tallinna parim restoran – La Prima Pizza!

Published by Fudy on

La Prima Pizza Vanalinn

La Prima Pizza nimi ei viita ilma asjata suurepärasusele – Tripadvisori andmetel on tegu number 1 restoraniga Tallinnas!

La Prima Pizza tiim jagas meiega restorani tausta, meie jagame seda nüüd Sinuga. Nii et kui Sind huvitab, kuidas sündis restoran, mis vaid mõne aastaga klientide lemmikuks sai ja mille järele on nõudlus suurem kui restoranil võimekus, siis võta hetk lugemiseks!

La Prima Pizza pitsad ja maja Prosecco

La Prima Pizza lugu sai alguse aastal 2013, mil otsustasime koos abikaasaga Eesti pitsakultuuri muuta. Meie eesmärk oli luua restoranikvaliteediga n-ö kiirtoidupitsa. Uurisime põhjalikult Itaalia pitsavalmistamise traditsioone, tooraine valikut ja taigna retsepte. Seejärel avasime väikese pitseeria Mustamäel, mille menüü koostamisel usaldasime eelkõige oma maitset ja järgisime oma eesmärki luua täiuslik pitsa.

Üsna pea saime nii populaarseks, et ei jõudnud nii palju pitsasid teha, kui kliendid soovisid. Siis saime ühelt meie püsikliendilt üllatava pakkumise – müüa neile meie brändi frantsiis! Öeldakse, et unistustega peab väga ettevaatlik olema, sest need kipuvad tõeks saama! 2015. aastal avasime oma esimese frantsiisi, La Prima Pizza Gonsiori. Hiljem, 2019. aastal avasime oma esimese restorani kontseptsiooni Tallinna vanalinnas Harju tänaval.

La Prima Pizza peakokk

Usume, et hea toit, tasemel klienditeenindus ja suurepärane meeskond võivad muuta kellegi terve päeva, tuua naeratust ja õnne. Meie väike, 50-kohaline restoran Tallinna vanalinna südames on tükike tõelist Itaalia õhkkonda koos imehea toidu, ainulaadse veinivaliku ja elava Itaalia muusikaga.

Suurema osa oma koostisainetest toome otse Itaaliast, et tagada parim kvaliteet ja autentne valik! La Prima Pizza Vanalinn pole mitte ainult pitseeria, vaid ehe Itaalia restoran, kus lisaks kõigele muule pakume ka pitsat. Meil on ka värskeid austreid, kaaviari, salateid, suppe, pastat ja laavakivil küpsetatud road! Muudame menüüd vastavalt aastaajale, austades Itaalia toidukultuuri ja toodete saadavust.

La Prima Pizza Vanalinn
La Prima Pizza Vanalinn

Meil on ka oma pagarid ja kondiiter, kes iga päev värsket saia ja hõrke desserte meisterdavad. Meie jaoks on iga päev oluline pakkuda klientidele palju rohkem, kui nad suudavad ette kujutada! Meile meeldib see, mida teeme, ja otsime alati võimalusi paremaks muutuda!


Maist alates toimetab La Prima Pizza tellimused Sinuni ainult Fudy. Nii et kui Sul veel pole, haara Fudy äpp ja proovi see ehe Itaalia koht ise järele!

Categories: Kliendile